Wszystkie instalacje razem – pogrupowane gniazda

Nowoczesne instalacje to nie tylko innowacyjne rozwiązania, ale także wdrażanie coraz lepszych jakościowo produktów niezbędnych do ich wykonania. Jak wiadomo, na instalacje elektryczną składają się przewody oraz kable, które dzisiaj cechują się większą wytrzymałością, mocą oraz izolacją.

Poza tym cały niezbędny osprzęt elektryczny w postaci gniazd wtykowych oraz włącznikowych daje dzisiaj możliwość modułowego rozwiązania w jednej wspólnej ramce. Jest to szczególnie istotne ze względu na coraz częściej stosowane ustawienia sprzętów AGD oraz multimedialnych w jednym miejscu. Dzięki temu nie ma potrzeby umieszczania kilku gniazd w całym pokoju, wystarczy wybrać dostępną poczwórną opcję, w której skład wchodzi również gniazdo antenowe i internetowe.

Sam układ ramek też daje więcej możliwości, gdyż montaż ich może być dokonany zarówno w pionie, jak i w poziomie, dzięki temu umieszczenie gniazd nie jest już takie trudne, wręcz staje się dużą przyjemnością. Dodatkowo, warto zaopatrzyć się w opaski stalowe, które pomogą w jeszcze lepszej organizacji przewodów.

poranek.łódka.com.pl